Witaj w moim blogowym zaciszu!

Pracownia Projektów Prospołecznych powstała aby z jednej strony, profesjonalizować działania organizacji pozarządowych, a z drugiej pomagać firmom, które chcą być odpowiedzialne społecznie, realizować wartościowe projekty, z podmiotami społecznymi.

Współpracując od 2010 r. z fundacjami, stowarzyszeniami i spółkami non-profit mogłam zaobserwować jakie są bolączki, potrzeby, nadzieje trzeciego sektora i podmiotów działających w obszarze pozytywnego wpływu. Na blogu będę dzieliła się z Wami przykładami zrealizowanych projektów, doświadczeniami firm realizujących działania w obszarze CSR czy wyzwaniami organizacji przy tworzeniu przedsięwzięć projektowych.

Nie zabraknie tu także poradników, inspirujących wywiadów i wskazówek dot. specyfiki zarządzania projektami społecznymi a także informacji o  źródłach ich finansowania. Wszystko to po to, aby pomóc Wam w realizacji Waszych pomysłów i osiągnięciu zamierzonych celów. Jestem gotowa wspierać Was wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie projektu.

Jestem tu, aby pomóc Ci w odkrywaniu najnowszych trendów i najlepszych praktyk związanych z projektami miękkimi. Pracownia Projektów Prospołecznych specjalizuje się w tworzeniu działań które mają na celu poprawę jakości życia ludzi oraz środowiska, w którym żyjemy, zarządzaniu tymi projektami a także profesjonalizację III sektora. Jest on szczególnie bliski mojemu sercu ale też w głównej mierze zaangażowany w realizację przedsięwzięć społecznych, do którym realizacji zapraszam także biznes.

Zachęcam Cię też do śledzenia moich profili w mediach społecznościowych, gdzie regularnie będą publikowane najnowsze aktualności i inspiracje związane z projektami prospołecznymi. Możecie mnie znaleźć na Facebooku, Instagramie i LinkedIn a offline na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Jeśli potrzebujecie pomocy w realizacji projektu, zapraszam do skorzystania z usług Pracowni. Oferuję wsparcie na każdym etapie projektu, od planowania po wdrożenie, poprzez pozyskiwanie partnerów z biznesu i sektora publicznego.

Mam nadzieję, że ten blog i usługi Pracowni pomogą Ci w realizacji marzeń i wcielaniu pięknych idei w życie. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do regularnego czytania bloga oraz śledzenia profili w social mediach. Zapraszam Cię do wymiany doświadczeń, dzielenia się radościami i problemami Twojej organizacji a także pomysłami, które być może będziemy mogli razem wcielić w życie. Bądźmy w kontakcie! Ewa

Pozostałe wpisy

Pracownia Projektów Prospołecznych
Doradztwo & Zarządzanie dla NGO i biznesu
Ewa Hys

NIP: 8621624741
REGON: 524984025

Tel.: +48 885 043 281
Mail: kontakt@projektyprospoleczne.pl

Prawa autorskie © 2023 Ewa Hys | Polityka prywatności| Wykonanie glowydowynajecia.pl